INFOLINKA: 041/381 10 95
Neprihlásený
Prihlásiť
0
0,- eur   
Objednať
Fulltextové vyhľadávanie
hľadať
nákupný košík
0,- €

Zadajte dopyt

Zaujala Vás naša ponuka? Vyplňte tento dopytový formulár a my Vám obratom zašleme najlepšiu ponuku pre Vás.

Firma:

Meno a priezvisko:

Telefón:

E-mail:
Mám záujem o:

Kúpa novej váhy
Servis váh
Overenie váh (ciachovanie)
Kalibráciu váhŠpecifikácia dopytu:
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Týmto, ako kupujúci, záujemca o tovar predávajúceho Eurováhy, s.r.o., so sídlom Hliník nad Váhom 383, 014 01 Bytča, IČO: 47 590 777 (ďalej len "predávajúci") udeľujem súhlas so spracúvaním osobných údajov o mojej osobe, konkrétne meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo, mailovú adresu podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“) spoločnosti Eurováhy, s.r.o., a to pre účely databázy záujemcov, zasielania objednaného tovaru, darčekových poukážok, informačných a propagačných materiálov, fakturácie poštovného v zmysle VOP, telefonického, mailového kontaktu a vybavovania reklamácií. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí po dobu 5 rokov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Za týmto účelom budú uvedené osobné údaje poskytnuté i osobám povereným spoločnosťou Eurováhy, s.r.o. na vykonávanie činností súvisiacich s vybavovaním objednávok, doručovanie zásielok a sprístupnené administrátorovi webovej stránky www.eurovahy.sk.

Ako dotknutá osoba vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle § 28 Zákona č. 122/2013 Z. z.

Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú pravdivé, boli poskytnuté slobodne a za nepravdivosť osobných údajov zodpovedám v zmysle § 68 ods. 7 písm. b) Zákona č. 122/2013 Z. z.

InstagramFacebook